Домашние полуфабрикаты

Мама & Папа до приготування їжі завжди ставилися з особливим натхненням. Повсякденні шедеври від Мами і, Татусеві кулінарні вигадки вихідного дня добре відклалися в нашій пам’яті. Хобі або бізнес, робота або улюблена справа? То не важливо! Головне, що це їм приносить задоволення, а отже, у цьому є душа і любов.

Сьогодні цей маленький бізнес добре налагоджений. Папа займається закупівлями, ретельно підбираючи тільки найсвіжіщі і якісні продукти, адже крім Вас, все що готують батьки, споживає вся наша сім’я, тому із впевненістю можна сказати, що кожен вареник, млинець або пельмень проходить найвищу перевірку на якість. Крім закупівлі Папа займається заготовками, розкатуванням, а також доставкою заморожених напівфабрикатів клієнтам.

 

Пельмені та вареники на замовлення

До ліплення пельменів і вареників, а також приготування тіста за своїм унікальним рецептом Мама рідко кого (Тата) підпускає, тому не дивуйтеся, що для отримання свого замовлення Вам доведеться деякий час почекати.
Іноді наша Мама проводить майстер-класи для дітей і дорослих в кулінарній школі KartataPotata, тому, при великому бажанні, Ви можете відвідати й, на власні очі, поспостерігати за тим, як наша Мама готує.

Також Мама і Папа, є учасниками “Фестивалю вуличної їжі”, де вони готують смажені пельмені і вареники, тож при нагоді – не пропустіть свій шанс скуштувати страви наших батьків.

Мама и Папа

Заморожені продукти

Окрім пельменів і вареників наші батьки готують інші заморожені продукти:

“Жодних спецій окрім солі та перця не використовуємо, в дитячих пельменях навіть і перця немає. Індик, курка вважаються діетичним м’ясом, тому сало туди не додаємо, тільки цибулю та вершки. У тісті є яйця та вершкове масло. А у тісто для дитячих пельменів ми додаємо фреш буряку, моркви та шпінат. Тому вони стають кольоровими.” (c) Мама

Мама