Мама&Папа

Пельмені

Як готувати пельмені

1. Водичка закипіла — підсоли.
2. Вкидай порцію пельменів (20 штук).
3. Помішай і почекай поки закипить.
4. Закипіли і всплили — зменш температуру в 2 рази і ще раз помішай.
5. Через 4 хвилини діставай та додай трішки вершкового масла.
6. Найкраще смакують зі сметанкою.
Найпопулярніший продукт Мами і Папи, який завоював любов багатьох наших клієнтів і гостей - це пельмені. Київ, як і вся Україна, славиться своєю гостинністю, і багато в чому це полягає в оздобленні столу. Наша кухня вважається однією з найсмачніших в Європі. Це пояснюється культурним багатством і широкою географічної інтеграцією. Ми увібрали в себе безліч традицій татарської, середньоазіатської, польської, угорської та німецької кухонь. А з Сибіру, де існує безліч українських поселень здавна, до нас перекочували пельмені. Але завдяки тому що м'ясо і борошно у нас більш якісні і смачні, ніж в суворій сибірській місцевості, то і пельмені українські набагато кращі. Мама вивела ідеальний і вивірений рецепт їх приготування і, за більш ніж тридцять років, довела його до досконалості. Тут закладено творчість і математика, любов і жіноча терплячість.
Саме тому наші пельмені так люблять і діти і дорослі. Ми продаємо всі напівфабрикати в замороженому вигляді або ви можете спробувати їх в нашому кафе.

Мамин рецепт

Нічого витонченого і вишуканого в рецепті нашої мами немає. Ми готуємо прості смачні домашні пельмені. Начинка складається з фаршу свинини та телятини, який заправлений сіллю, чорним меленим перцем і свіжим ріпчастою цибулею. Як завжди, весь секрет того, чому вони такі смачні і популярні укладений в точності та акуратності. Чітке поєднання всіх інгредієнтів дозволяє дотримуватися балансу між смаком і калорійністю. Як стверджує Папа, будь-яку страву смачне або несмачне лише в залежності від правильної пропорції солі. Все інше відтінки, післясмак і деталізація ароматів.

Де купити

Наші домашні пельмені купити можна в кафе Мама & Папа за адресою: Васильківській, Звіринецькій, ЖК Софія, ЖК Акварелі 2 (Вишневе). Або ж оформивши замовлення на сайті, ви можете купити домашні пельмені з доставкою додому у зручний для вас час.
А також ви можете зателефонувати Мамі і уточнити всі ваші запитання по доставці і часу приготування вашого замовлення за номерами вказаними на сторінці контактів.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як вас звати?
Ваш телефон
Ваша адреса
Коментар до замовлення
Промокод