Мама&Папа
Смачні страви від батьків

Сімейне кафе Мама і Папа

В наших кафе ви можете придбати напівфабрикати ручної ліпки

Мама&Папа — сімейне кафе засноване на реальних подіях

Проект засновано в 2015 році зусиллями нашої родини
Район, де проживає майже вся наша сім'я - відносно новий для Києва, але вже встиг знайти свої відмінні риси, характер і колорит. Це затишна офісно-спальна локація зі старенькими цегляними будинками і сучасними новобудовами, торговими центрами, прекрасними закладами довкола, одним з найбільших парків столиці. Тут мешкають дуже різні за своїми поглядами, вподобаннями та способом життя люди. Тут проживають всі - від студентства до підприємців, молоді мами і фахівці в різних галузях. Тому і місцева атмосфера - особлива.

Мама і Папа - головне сімейне кафе на Васильківській. У нас все просто, зі смаком і найголовніше - з любов'ю. З любов'ю до сімейних цінностей і традицій, з любов'ю до їжі та дозвілля.
Але іноді вся наша сім'я вирушає в інші ресторани поблизу, тому що навколо ще дуже багато класних закладів, де готують смачно і добре. А головне - це атмосфера. Тут є ресторани на будь-який смак і гаманець. Від грузинської хинкальної до японських суши й італійських піцерій. Але сьогодні ми б хотіли трошки більше розповісти про наш заклад.

Як все починалось

Раніше Мама і Папа готували продукцію і продавали її знайомим, сусідам, зайнятим друзям в Кривому Розі, де і жила наша сім'я. Тож приготування вареників і пельменів (й інших заморожених напівфабрикатів) на замовлення не було чимось новим... Все просто - наші батьки робили раніше те, за що сьогодні люблять наше маленьке сімейне підприємство. Спочатку ми місяць або два вигадували назву, і в голову лізли трендові хитромудрі слівця з різними приставками (зе, ме, бе і т.д.). А потім Людку прийшла ідея — залишити все як є! Мама&Папа — геніально і просто. Проста назва, правдивий опис проекту і не доводиться пояснювати кожному клієнту, що їжу готують наші батьки. Люди самі задають питання: - «Це сімейний бізнес? - Так! »

Кафе на Васильківскій

Декілька років Мама з Папою радували наших друзів тільки доставкою напівфабрикатів, а іноді вони приїжджали на «Фестиваль вуличної Їжі», де готували для дітей і дорослих. А потім ми відкрили те саме кафе на Васильківській! Тут ми готуємо недорогу, але смачну каву. Хто не любить каву, будь ласка - какао, морс, стакан води. Мама в секунду підсмажить для вас свіжоприготований чебурек. Але, головне - ви зобов'язані спробувати «ті самі» вареники і пельмені наших батьків, які користуються неймовірною популярністю серед наших постійних клієнтів по всьому Києву.

Ми відчинені
Пн-Сб: 8.30 – 22.00 Нд: 10.00 – 21.00

Мама&Папа
Коломийский провулок 16, Київ

Контакти
Телефон: 0961848030